• Zamki dmuchane – kolorowe atrakcje dla dzieci!

  Date: 2010.04.20 | Category: Zamki dmuchane | Tags: ,,,

  zamki dla dzieciNajbardziej powszechną atrakcją na imprezach plenerowych dla dzieci są niewątpliwie zamki dmuchane, które mogą być bardzo różnie zaprojektowane. Patrząc na tematykę i kolorystykę, możemy wyróżnić dmuchańce i zamki będące interpretacjami miejsc z bajek i opowieści dla najmłodszych – przykładem jest zamek “dom Baby Jagi”, który ma przypominać bajkowy domek złej wiedźmy, która chciała zjeść głównych bohaterów czyli Jasia i Małgosię. Zamek prezentuje fotografia obok.

  Opisując dalej funkcje jakie pełnią zamki dmuchane możemy wyróżnic rodzaje atrakcji jakie oferują swoimi funkcjami – jedne są zamkami do skakania, które pozwalają dzieciakom wyszaleć się do woli a nam pozwolić na najdziksze “wścieki” zabawowe bez jakiego kolwiek ryzyka, że dziecku stanie się krzywda. Zapewnia to wyszkolona i odpowiedzialna ekipa obsługująca plac zabaw.

  Drugim rodzajem zamków są tak zwane baseny z piłeczkami, które to w zamkniętej i miękkiej formie mają rozsypane kolorowe kuleczki, pośród których dzieici mogą nurkować i wymyślać najróżniejsze zabawy.

  Ostatnim rodzajem zamków są zjeżdżalnie, które to najczęściej mają monumentalną formę statku pirackiego lub zamku z wysokimi basztami w roli wież obronnych. Dają one dzieciakom pidwójną dawkę frajdy, najpierw podczas wspinania się na górę zjeżdżalni, a później podczas “głośnej” przez dziecięce krzyki drogi w dół.  Przypuszczam, że dorośli nie byli by w stanie sobie odmówić takiej atrakcji co dopiero mówić o najmłodszych 😉

  Zamki dmuchane gwarantują świetną zabawę a przy tym bezpieczeństwo, jeśli myślisz jak spożytkować nadmiary dziecięcej energii a chcesz przy tym spokojnie odetchnąć zapraszamy do wesołego miasteczka pod gołym niebem – telefony kontaktowe znajdziesz również na tej stronie! Pozdrowienia.