• Zamki dmuchane

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Zamki dmuchane dla dzieci (czy raczej “nadmuchiwane”) to urządzenia rekreacyjne, które pozwalają zorganizować mini wesołe miasteczko zapewniając dzieciakom wspaniałe pole do zabawy zachowując przy tym wszystkie aspekty bezpieczeństwa. Mnogość form zamków dla najmłodszych gwarantuje świetny odbiór, a ich zmyślna konstrukcja daje oprócz niezliczonych godzin świetnej zabawy także sposób na spożytkowanie dziecięcej energii oraz wspomaganie rozwoju fizycznego maluchów. Kontrolowana przestrzeń, która pozwala przewracać się i zjeżdżać z góry po to aby się wspinać z powrotem na górę. Dzięki przeszkolonej obsłudze godziny zabaw będą bezpieczne i pozwolą opiekunom z radościom obserwować ich pociechy podczas szaleństw i zabawy.

  Urządzenia dmuchane znajdujące się w naszej ofercie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem wśród dzieci. Sprawiają naszym maluchom ogromną frajdę i radość wspólnej zabawy z rówieśnikami jak również rozwijają koordynację ruchową. Nasz sprzęt rozrywkowy jest całkowicie bezpieczny,posiada niezbedny atest oraz ubezpieczenie. Nasze urządzenia są estetyczne, co sprawia, że każda impreza nabiera uroku.

  Zjeżdżalnie

  Urządzenia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem wśród dzieci. Sprawiają naszym maluchom ogromną frajdę i radość wspólnej zabawy z rówieśnikami.